Velg ditt land eller din region.

Close
Logg inn Registrere E-post:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

AFCT-57J5ATPZ

Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Bildet kan være representasjon. Se spesifikasjoner for produktdetaljer.

Produktoversikt

Delenummer: AFCT-57J5ATPZ
Produsent / Merke: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Produktbeskrivelse TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM
Dataark: AFCT-57J5ATPZ.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lagerbetingelse 6269 pcs stock
Skip fra Hong Kong
Leveringsvei DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6269 pcs
Forespørsel sitat
Vennligst fyll ut alle nødvendige felt med kontaktinformasjonen. Klikk " SUBMIT RFQ " Vi kontakter deg snarest via e-post. Eller send oss ​​en e-post:Info@infinity-electronic.com
  • Målprisen:
  • Antall:

Vennligst gi oss din målpris hvis mengder større enn de som vises.

  • Delenummer
  • selskapsnavn
  • kontakt navn
  • E-post
  • Budskap

Spesifikasjoner av AFCT-57J5ATPZ

Delenummer AFCT-57J5ATPZ Produsent Avago Technologies (Broadcom Limited)
Beskrivelse TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 6269 pcs Dataark AFCT-57J5ATPZ.pdf
bølgelengde 1310nm Spenning - Forsyning 3.3V
Serie - Monteringstype Pluggable, SFP
Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse Fiber Optic Transceiver Module General Purpose 3.072Gbps 1310nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP Datahastighet 3.072Gbps
Tilkoblingstype LC Duplex applikasjoner General Purpose

forsendelse

★ GRATIS SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS IF BESTILLING MÅL OVER 1.000 USD.
(Kun for integrerte kretser, kretsbeskyttelse, RF / IF og RFID, optoelektronikk, sensorer, transdusere, transformatorer, isolatorer, brytere, releer)

FedEx www.FedEx.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
DHL www.DHL.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
UPS www.UPS.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
TNT www.TNT.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.

★ Leveringstid vil trenge 2-4 dager til de fleste land over hele verden av DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Ta gjerne kontakt med oss ​​hvis du har spørsmål om forsendelsen. Send oss ​​en e-post Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

AFTER SALGSGARANTI

  1. Hvert produkt fra Infinity-Electronic.hk har fått en garantiperiode på 1 ÅR. I denne perioden kan vi tilby gratis teknisk vedlikehold dersom det er noen problemer med våre produkter.
  2. Hvis du finner kvalitetsproblemer om våre produkter etter å ha mottatt dem, kan du teste dem og søke om ubetinget tilbakebetaling dersom det kan bevises.
  3. Hvis produktene er defekte eller de ikke fungerer, kan du returnere til oss innen 1 år, alle transport- og tollkostnader for varene bæres av oss.

Beslektede etiketter

Relaterte produkter

AFCT-57J5APZ
AFCT-57J5APZ
produsenter: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Beskrivelse: TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI SM
På lager: 6626 pcs
nedlasting: AFCT-57J5APZ.pdf
RFQ
AFCT-57M5ATPZ
AFCT-57M5ATPZ
produsenter: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Beskrivelse: TXRX OPT SFP LC 2/1/1GBD SM
På lager: 3154 pcs
nedlasting:
RFQ
AFCT-57F3NMZ
AFCT-57F3NMZ
produsenter: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Beskrivelse: 16G LR AMP 0-70C, 25KM
På lager: 476 pcs
nedlasting:
RFQ
AFCT-57F5ATMZ
AFCT-57F5ATMZ
produsenter: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Beskrivelse: MODULE TXRX OPT SFP 16G/8G/4G
På lager: 5125 pcs
nedlasting: AFCT-57F5ATMZ.pdf
RFQ
AFCT-57R5APZ
AFCT-57R5APZ
produsenter: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Beskrivelse: TXRX OPT SFP LC 4/2/1GBD LC CONN
På lager: 2812 pcs
nedlasting: AFCT-57R5APZ.pdf
RFQ
AFCT-57F5NMZ
AFCT-57F5NMZ
produsenter: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Beskrivelse: MODULE TXRX OPT SFP 8G/4G/2G
På lager: 6614 pcs
nedlasting:
RFQ
AFCT-57R5ATPZ
AFCT-57R5ATPZ
produsenter: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Beskrivelse: TXRX OPT SFP LC 4/2/1GBD LC CONN
På lager: 7029 pcs
nedlasting: AFCT-57R5ATPZ.pdf
RFQ
AFCT-57F5TMZ
AFCT-57F5TMZ
produsenter: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Beskrivelse: MODULE TXRX OPT SFP 8G/4G/2G
På lager: 4531 pcs
nedlasting: AFCT-57F5TMZ.pdf
RFQ
AFCT-57V6ANSZ
AFCT-57V6ANSZ
produsenter: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Beskrivelse: TXRX OPT SFP LC 1.25GBD
På lager: 5638 pcs
nedlasting: AFCT-57V6ANSZ.pdf
RFQ
AFCT-57V6AUSZ
AFCT-57V6AUSZ
produsenter: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Beskrivelse: TXRX OPT SFP LC 1.25GBD
På lager: 5813 pcs
nedlasting: AFCT-57V6AUSZ.pdf
RFQ
AFCT-57F3TMZ
AFCT-57F3TMZ
produsenter: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Beskrivelse: 16G LR AMP 0-70C
På lager: 562 pcs
nedlasting:
RFQ
AFCT-57J7ATPZ
AFCT-57J7ATPZ
produsenter: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Beskrivelse: TXRX OPT SFP OBSAI/CPRI DMI
På lager: 4971 pcs
nedlasting: AFCT-57J7ATPZ.pdf
RFQ

Industri Nyheter

Rohm legger til 10 SiC-mosfeter fra SiC
"Innføringen av SCT3xxxxxHR-serien gir Rohm muligheten til å tilby bransjens største utvalg av AE...
ON legger til SiC MOSFETs
ON Semiconductor har introdusert to SiC MOSFETer rettet mot EV, sol og UPS applikasjoner. NTHL080N12...
APEC: TI tenker sidelengs for å lage ac-dc-chip med 15mW stand-by
"Denne enheten oppnår den beste balansen mellom høy effektivitet og ultra-lav støy mens krympende...
Sponset innhold: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrumanalysatoren er et meget kraftig og fleksibelt verktøy for ulike målinger...
Produksjonskostnader for halvfabrikata ventes å falle 14% i år og øke 27% neste år
Sporet av en nedgang i minnesektoren, markerer nedgangen i 2019 slutten av en treårig vekstløp for...
Power Stamp Alliance kutt trenger for verts CPU å overvåke PSUer, og legger til et referansesignal
Alliansen (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex og STMicroelectronics) har skapt...
APEC: SiC-effekt og forbedrede skybaserte kraftverktøy
Søkefunksjonene er forbedret, og det finnes en karusell-stil meny som gjør at kompatible enheter o...
Dengrove legger til plassbesparende DC / DC-omformere fra Recom
De er designet for applikasjoner som krever høy effektdensitet og høy effektivitet, og har effektv...
Første militærkvalifisert armprosessor for hi-rel applikasjoner
LS1046A er en del av NXPs 64-biters Arm Layerscape-portefølje, med en 1,8 GHz quad-core Arm Cortex-...