Velg ditt land eller din region.

Close
Logg inn Registrere E-post:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

BB-808-38204

B+B SmartWorx, Inc.B+B SmartWorx, Inc.
BB-808-38204 Image
Bildet kan være representasjon. Se spesifikasjoner for produktdetaljer.

Produktoversikt

Delenummer: BB-808-38204
Produsent / Merke: B+B SmartWorx, Inc.
Produktbeskrivelse FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Dataark: BB-808-38204.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lagerbetingelse 333 pcs stock
Skip fra Hong Kong
Leveringsvei DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Referansepris (i amerikanske dollar)
1 pcs
$103.961
Forespørsel sitat
Vennligst fyll ut alle nødvendige felt med kontaktinformasjonen. Klikk " SUBMIT RFQ " Vi kontakter deg snarest via e-post. Eller send oss ​​en e-post:Info@infinity-electronic.com
  • Målprisen:
  • Antall:
Total:$103.961

Vennligst gi oss din målpris hvis mengder større enn de som vises.

  • Delenummer
  • selskapsnavn
  • kontakt navn
  • E-post
  • Budskap

Spesifikasjoner av BB-808-38204

Delenummer BB-808-38204 Produsent B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse FIBER OPTIC TXRX SFP LC Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 333 pcs Dataark BB-808-38204.pdf
bølgelengde - Spenning - Forsyning 3.3V
Serie - Andre navn 808-38204
808-38204-ND
Monteringstype Pluggable, SFP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljert beskrivelse Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1.25Gbps 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP Datahastighet 1.25Gbps
Tilkoblingstype LC Duplex applikasjoner Ethernet

forsendelse

★ GRATIS SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS IF BESTILLING MÅL OVER 1.000 USD.
(Kun for integrerte kretser, kretsbeskyttelse, RF / IF og RFID, optoelektronikk, sensorer, transdusere, transformatorer, isolatorer, brytere, releer)

FedEx www.FedEx.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
DHL www.DHL.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
UPS www.UPS.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
TNT www.TNT.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.

★ Leveringstid vil trenge 2-4 dager til de fleste land over hele verden av DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Ta gjerne kontakt med oss ​​hvis du har spørsmål om forsendelsen. Send oss ​​en e-post Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

AFTER SALGSGARANTI

  1. Hvert produkt fra Infinity-Electronic.hk har fått en garantiperiode på 1 ÅR. I denne perioden kan vi tilby gratis teknisk vedlikehold dersom det er noen problemer med våre produkter.
  2. Hvis du finner kvalitetsproblemer om våre produkter etter å ha mottatt dem, kan du teste dem og søke om ubetinget tilbakebetaling dersom det kan bevises.
  3. Hvis produktene er defekte eller de ikke fungerer, kan du returnere til oss innen 1 år, alle transport- og tollkostnader for varene bæres av oss.

Beslektede etiketter

Relaterte produkter

BB-808-38222
BB-808-38222
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 378 pcs
nedlasting: BB-808-38222.pdf
RFQ
BB-808-38158
BB-808-38158
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 223 pcs
nedlasting: BB-808-38158.pdf
RFQ
BB-808-38201
BB-808-38201
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 1792 pcs
nedlasting: BB-808-38201.pdf
RFQ
BB-808-38206
BB-808-38206
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: TRANSCEIVER IE-SFP/1250-ED, MM13
På lager: 418 pcs
nedlasting: BB-808-38206.pdf
RFQ
BB-808-38221
BB-808-38221
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 833 pcs
nedlasting: BB-808-38221.pdf
RFQ
BB-808-38203
BB-808-38203
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 1294 pcs
nedlasting: BB-808-38203.pdf
RFQ
BB-808-38205
BB-808-38205
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 345 pcs
nedlasting: BB-808-38205.pdf
RFQ
BB-808-38156
BB-808-38156
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 261 pcs
nedlasting: BB-808-38156.pdf
RFQ
BB-808-38200
BB-808-38200
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FBER OPTIC TXRX OPT SFP LC
På lager: 1627 pcs
nedlasting: BB-808-38200.pdf
RFQ
BB-808-38209
BB-808-38209
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 106 pcs
nedlasting: BB-808-38209.pdf
RFQ
BB-808-38157
BB-808-38157
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 251 pcs
nedlasting: BB-808-38157.pdf
RFQ
BB-808-38216
BB-808-38216
produsenter: B+B SmartWorx, Inc.
Beskrivelse: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
På lager: 5176 pcs
nedlasting:
RFQ

Industri Nyheter

Rohm legger til 10 SiC-mosfeter fra SiC
"Innføringen av SCT3xxxxxHR-serien gir Rohm muligheten til å tilby bransjens største utvalg av AE...
ON legger til SiC MOSFETs
ON Semiconductor har introdusert to SiC MOSFETer rettet mot EV, sol og UPS applikasjoner. NTHL080N12...
APEC: TI tenker sidelengs for å lage ac-dc-chip med 15mW stand-by
"Denne enheten oppnår den beste balansen mellom høy effektivitet og ultra-lav støy mens krympende...
Sponset innhold: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrumanalysatoren er et meget kraftig og fleksibelt verktøy for ulike målinger...
Produksjonskostnader for halvfabrikata ventes å falle 14% i år og øke 27% neste år
Sporet av en nedgang i minnesektoren, markerer nedgangen i 2019 slutten av en treårig vekstløp for...
Power Stamp Alliance kutt trenger for verts CPU å overvåke PSUer, og legger til et referansesignal
Alliansen (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex og STMicroelectronics) har skapt...
APEC: SiC-effekt og forbedrede skybaserte kraftverktøy
Søkefunksjonene er forbedret, og det finnes en karusell-stil meny som gjør at kompatible enheter o...
Dengrove legger til plassbesparende DC / DC-omformere fra Recom
De er designet for applikasjoner som krever høy effektdensitet og høy effektivitet, og har effektv...
Første militærkvalifisert armprosessor for hi-rel applikasjoner
LS1046A er en del av NXPs 64-biters Arm Layerscape-portefølje, med en 1,8 GHz quad-core Arm Cortex-...