Velg ditt land eller din region.

Close
Logg inn Registrere E-post:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FWLF-1519-7D-57

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Bildet kan være representasjon. Se spesifikasjoner for produktdetaljer.

Produktoversikt

Delenummer: FWLF-1519-7D-57
Produsent / Merke: Finisar Corporation
Produktbeskrivelse TXRX CWDM 1571NM ORANGE SFP
Dataark: 1.FWLF-1519-7D-57.pdf2.FWLF-1519-7D-57.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lagerbetingelse 524 pcs stock
Skip fra Hong Kong
Leveringsvei DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 524 pcs
Referansepris (i amerikanske dollar)
2 pcs
$72.404
Forespørsel sitat
Vennligst fyll ut alle nødvendige felt med kontaktinformasjonen. Klikk " SUBMIT RFQ " Vi kontakter deg snarest via e-post. Eller send oss ​​en e-post:Info@infinity-electronic.com
  • Målprisen:
  • Antall:
Total:$72.404

Vennligst gi oss din målpris hvis mengder større enn de som vises.

  • Delenummer
  • selskapsnavn
  • kontakt navn
  • E-post
  • Budskap

Spesifikasjoner av FWLF-1519-7D-57

Delenummer FWLF-1519-7D-57 Produsent Finisar Corporation
Beskrivelse TXRX CWDM 1571NM ORANGE SFP Lead Free Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Antall tilgjengelige 524 pcs Dataark 1.FWLF-1519-7D-57.pdf2.FWLF-1519-7D-57.pdf
bølgelengde 1571nm Spenning - Forsyning 3.3V
Serie - Andre navn 1037493
Monteringstype Pluggable, SFP Vannfølsomhetsnivå (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljert beskrivelse Fiber Optic Transceiver Module Ethernet, Fibre Channel 1.25Gbps 1571nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP
Datahastighet 1.25Gbps Tilkoblingstype LC Duplex
applikasjoner Ethernet, Fibre Channel

forsendelse

★ GRATIS SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS IF BESTILLING MÅL OVER 1.000 USD.
(Kun for integrerte kretser, kretsbeskyttelse, RF / IF og RFID, optoelektronikk, sensorer, transdusere, transformatorer, isolatorer, brytere, releer)

FedEx www.FedEx.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
DHL www.DHL.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
UPS www.UPS.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.
TNT www.TNT.com Fra $ 35,00 grunnleggende fraktgebyr avhenger av sone og land.

★ Leveringstid vil trenge 2-4 dager til de fleste land over hele verden av DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Ta gjerne kontakt med oss ​​hvis du har spørsmål om forsendelsen. Send oss ​​en e-post Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

AFTER SALGSGARANTI

  1. Hvert produkt fra Infinity-Electronic.hk har fått en garantiperiode på 1 ÅR. I denne perioden kan vi tilby gratis teknisk vedlikehold dersom det er noen problemer med våre produkter.
  2. Hvis du finner kvalitetsproblemer om våre produkter etter å ha mottatt dem, kan du teste dem og søke om ubetinget tilbakebetaling dersom det kan bevises.
  3. Hvis produktene er defekte eller de ikke fungerer, kan du returnere til oss innen 1 år, alle transport- og tollkostnader for varene bæres av oss.

Beslektede etiketter

Relaterte produkter

FWLF-1519-7D-59
FWLF-1519-7D-59
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1591NM RED SFP
På lager: 479 pcs
nedlasting: FWLF-1519-7D-59.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-53
FWLF-1519-7D-53
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1531NM GREEN SFP
På lager: 466 pcs
nedlasting: FWLF-1519-7D-53.pdf
RFQ
FWLF-1521-7D-53
FWLF-1521-7D-53
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1531NM GREEN SFP
På lager: 306 pcs
nedlasting: FWLF-1521-7D-53.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-45
FWLF-1519-7D-45
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM SFP
På lager: 4582 pcs
nedlasting: FWLF-1519-7D-45.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-49
FWLF-1519-7D-49
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1491NM VIOLET SFP
På lager: 531 pcs
nedlasting: FWLF-1519-7D-49.pdf
RFQ
FWLF-1521-7D-47
FWLF-1521-7D-47
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1471NM GRAY SFP
På lager: 409 pcs
nedlasting: FWLF-1521-7D-47.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-61
FWLF-1519-7D-61
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1611NM BROWN SFP
På lager: 523 pcs
nedlasting: FWLF-1519-7D-61.pdf
RFQ
FWLF-1521-7D-51
FWLF-1521-7D-51
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1511NM BLUE SFP
På lager: 400 pcs
nedlasting: FWLF-1521-7D-51.pdf
RFQ
FWLF-1521-7D-49
FWLF-1521-7D-49
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1491NM VIOLET SFP
På lager: 384 pcs
nedlasting: FWLF-1521-7D-49.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-47
FWLF-1519-7D-47
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1471NM GRAY SFP
På lager: 462 pcs
nedlasting: FWLF-1519-7D-47.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-55
FWLF-1519-7D-55
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1551NM YELLOW SFP
På lager: 418 pcs
nedlasting: FWLF-1519-7D-55.pdf
RFQ
FWLF-1519-7D-51
FWLF-1519-7D-51
produsenter: Finisar Corporation
Beskrivelse: TXRX CWDM 1511NM BLUE SFP
På lager: 490 pcs
nedlasting: FWLF-1519-7D-51.pdf
RFQ

Industri Nyheter

Rohm legger til 10 SiC-mosfeter fra SiC
"Innføringen av SCT3xxxxxHR-serien gir Rohm muligheten til å tilby bransjens største utvalg av AE...
ON legger til SiC MOSFETs
ON Semiconductor har introdusert to SiC MOSFETer rettet mot EV, sol og UPS applikasjoner. NTHL080N12...
APEC: TI tenker sidelengs for å lage ac-dc-chip med 15mW stand-by
"Denne enheten oppnår den beste balansen mellom høy effektivitet og ultra-lav støy mens krympende...
Sponset innhold: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrumanalysatoren er et meget kraftig og fleksibelt verktøy for ulike målinger...
Produksjonskostnader for halvfabrikata ventes å falle 14% i år og øke 27% neste år
Sporet av en nedgang i minnesektoren, markerer nedgangen i 2019 slutten av en treårig vekstløp for...
Power Stamp Alliance kutt trenger for verts CPU å overvåke PSUer, og legger til et referansesignal
Alliansen (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex og STMicroelectronics) har skapt...
APEC: SiC-effekt og forbedrede skybaserte kraftverktøy
Søkefunksjonene er forbedret, og det finnes en karusell-stil meny som gjør at kompatible enheter o...
Dengrove legger til plassbesparende DC / DC-omformere fra Recom
De er designet for applikasjoner som krever høy effektdensitet og høy effektivitet, og har effektv...
Første militærkvalifisert armprosessor for hi-rel applikasjoner
LS1046A er en del av NXPs 64-biters Arm Layerscape-portefølje, med en 1,8 GHz quad-core Arm Cortex-...